Egy japán kikötőváros újrahasznosító telepén találták meg tudósok két éve a műanyagevő baktériumot, majd azonosították az általa termelt enzimet.
Forradalom a környezetvédelemben?
Egy japán kikötőváros újrahasznosító telepén találták meg tudósok két éve a műanyagevő baktériumot, majd azonosították az általa termelt enzimet.
Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
