Újra teljes vonalán jár a 3-as metró

Enyhe füstszag miatt riasztották a katasztrófavédelmet

Krónika
  • 2017.04.11. - 08:26

Ismét a teljes vonalon jár a 3-as metró - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a Facebook-oldalán kedd délelőtt.

A menetrend szerinti közlekedés helyreállásáig pótlóbuszok is járnak - írták.

A BKK korábbi tájékoztatása szerint a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között nem járt a metró járműhiba miatt, a szakaszon pótlóbuszok álltak forgalomba.

A katasztrófavédelem honlapján azt írták, enyhe füstszag miatt riasztották őket a Ferenciek terére, de sem füstöt, sem tüzet nem tapasztaltak.

Reklám