Új körforgalmat adott át a II. kerületi önkormányzat a Szépvölgyi út, Zöldlomb utca, Zöldmáli lejtő kereszteződésében - tájékoztatta Láng Zsolt (Fidesz-KDNP) polgármester hétfőn az MTI-t.

A 150 millió forintos önkormányzati beruházás után biztonságosabb lesz a közlekedés a nagy forgalmú kereszteződésben
Új körforgalmat adott át a II. kerületi önkormányzat a Szépvölgyi út, Zöldlomb utca, Zöldmáli lejtő kereszteződésében - tájékoztatta Láng Zsolt (Fidesz-KDNP) polgármester hétfőn az MTI-t.

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
