Tűz volt egy kispesti idősotthonban

Füstmérgezésben meghalt egy ember Kocséron

Krónika
  • 2017.11.02. - 08:01

Tűz ütött ki egy idősotthonban szerdán késő este Budapest XIX. kerületében, négy embert szállítottak kórházba, mert füstöt lélegeztek be - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

tűz idősek otthona

Reklám