Tűz volt egy fővárosi irodaházban

Senki nem sérült meg

Krónika
  • 2018.02.23. - 10:59

Tűz ütött ki egy ötszintes irodaházban pénteken délelőtt Budapesten; a dolgozók elhagyták az épületet - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

Kisdi Máté közölte: a tűz a III. kerületben, egy Huszti úti épület földszintjén keletkezett. A tűzoltók a helyszínre érkezésük után nem sokkal megfékezték a lángokat.

A dolgozók - mintegy húsz ember - az épület kiszellőztetése után térhetnek vissza munkahelyükre. Senki nem sérült meg - mondta a referens.

Az MTI információja szerint az épület a Magyar Telekom irodaháza.

Reklám