Egy idős nő holttestét találták meg a tűzoltók annak a csepeli, II. Rákóczi Ferenc úti társasháznak a romjai alatt, amely tegnap dőlt össze egy robbanás után.

Lapzártánk idején még négy embert kerestek a mentőalakulatok. Szakértők szerint nem a megtalált áldozat által használt oxigéntartály, hanem egy gázpalack robbant fel az épületben, amely annyira tönkrement, hogy valószínűleg nem lehet helyreállítani, az öt lakást az ott élőknek el kell hagyniuk. Az érintetteket egyelőre az önkormányzat szállásolja el, a szakemberek még vizsgálják a katasztrófa körülményeit.



