Tovább nőtt az indiai árvizek áldozatainak száma

Már kétszázhatvankilencen haltak meg

Krónika
  • 2015.12.03. - 11:01

Kétszázhatvankilencre nőtt a dél-indiai Tamilnádú szövetségi államban pusztító súlyos árvizek áldozatainak száma - közölte csütörtökön Rádzs Nath Szingh belügyminiszter.

árvizek 20150529
Reklám