Szombaton rekordszámú résztvevővel zajlott a Csabai Kolbászfesztivál leginkább várt eseménye a kolbászkészítő verseny. Első ízben indított saját csapatot az Ökumenikus Segélyszervezet, akik a gyulai hajléktalanoknak készítették a csemegét. Nem csak disznóból, hanem például kenguruból is készítettek kolbászt szombaton. Megjelent a rendezvényen a tajvani nagykövet is. A rendezvény vasárnap a Csík zenekar koncertjével zárul.

A kolbásztöltő verseny eredményei itt olvashatók.



