Tizenöten megsérültek egy balesetben Somogyban

Személyautó és kisbusz ütközött össze

Krónika
  • 2017.10.28. - 17:39

Személyautó és kisbusz ütközött a 61-es úton Böhönye és Nagybajom között szombaton, 15-en megsérültek - tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Azt írták: a baleset következtében a kisbusz az út melletti árokba került és az oldalára borult. Hárman szenvedtek súlyos, tizenketten könnyebb sérüléseket, őket a mentők kórházba vitték.

A mentés és a helyszínelés teljes útzár mellett kezdődött meg, jelenleg félpályán haladhat a forgalom.

Reklám