Tarsoly még két hónapig rács mögött maradhat

Még mindig nem emeltek vádat a Quaestor-vezér ellen

Krónika
  • 2015.07.27. - 10:37

A Fővárosi Főügyészség kezdeményezte, hogy két hónappal hosszabbítsák meg a Quaestor-ügy gyanúsítottjainak előzetes letartóztatását – értesült a Magyar Nemzet.

Tarsoly Csaba és két társa így őszig szinte biztosan rács mögött marad.

A lap emlékeztet arra is, hogy a károsultak nem elégedettek az állam eddigi lépéseivel, így szombaton mintegy hatszázan tüntettek a Magyar Nemzeti Bank központja előtt, ahol követelték a 32 ezer ember teljes kártalanítását.

Reklám