Tanösvényt adtak át

természetes rehabilitáció a szív- és érrendszeri, illetve a cukorbetegeknek

Krónika
  • 2015.07.28. - 23:07

Tanösvényt adtak át tegnap a fővárosi Hárs-hegyen, amely a szív- és érrendszeri betegek, valamint cukorbetegek rehabilitációját segíti a Szent Ferenc Kórház által indított Út az egészséghez program részeként.

Tanösvény 20150728
(Fotó: MTI - Kovács Attila)

Az átadáson Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes arról beszélt, az intézményben folyó munka megfelel annak a keresztény felfogásnak, amely szerint „nem lehet egymástól elkülöníteni a testet és a lelket”. Velkey György, a Magyar Kórházszövetség elnöke kijelentette, a kórháznak nem csupán a gyógyítás, a megelőzés és az egészségkultúra terjesztése is a feladata.

Reklám