Szmogriadót rendeltek el a fővárosban

12 és 18 óra között ne szellőztessünk

Krónika
  • 2015.08.06. - 20:45

Elrendelte a fővárosban a szmogriadó úgynevezett tájékoztatási fokozatát csütörtökön a levegő magas ózonszintje miatt Budapest főpolgármestere - tájékoztatta a Főpolgármesteri Hivatal kommunikációs igazgatója az MTI-t.

szmog lead
Reklám