Százmillió forintnyi ékszert és készpénzt foglaltak le egy betörőnél

Az ecseri férfi Debrecenbe járt betörni

Krónika
  • 2015.07.22. - 14:18

Százmillió forint értékben foglaltak le ékszert és készpénzt egy ecseri férfinél, aki Debrecenbe járt betörni - ismertette Muszka Zoltán, a Debreceni Rendőrkapitányság bűnügyi osztályának vezetője szerdán sajtótájékoztatón a hajdú-bihari megyeszékhelyen.

ékszer576
Reklám