Sikerült az űrbeli rekordkísérlet

Scott Kelly és Mihail Kornyijenko közel egy évet tartózkodott az ISS-en

Krónika
  • 2016.03.02. - 08:47

Csaknem egyévi űrbéli tartózkodás után tért vissza a Földre szerda reggel Scott Kelly amerikai és Mihail Kornyijenko orosz űrhajós. A Szojuz űrhajó - amellyel velük együtt visszatért Szergej Volkov orosz asztronauta is - közép-európai idő szerint fél hatkor szállt le a Kazahsztánban.

nasalanding_scott576
Reklám