Két új szolgálati személygépkocsit vásárolt a közelmúltban a fővárosi terézvárosi önkormányzat a VI. kerületi rendőrkapitányság munkájának segítésére.

A rendőrautókat Hassay Zsófiától, a városrész polgármesterétől a Budapesti Rendőr-főkapitányság terézvárosi szervezetének képviselője ünnepélyes keretek között vette át tegnap a hatodik kerületben, a Hunyadi téren.



