Két és fél méter magas a sátánista szekta által emelt szobor, amelyet nem sokkal éjfél előtt avattak fel Detroitban.

Egy gyárépületben helyezték el
Két és fél méter magas a sátánista szekta által emelt szobor, amelyet nem sokkal éjfél előtt avattak fel Detroitban.


Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye