Sátánszobrot avattak Detroitban

Egy gyárépületben helyezték el

Krónika
  • 2015.07.27. - 07:52

Két és fél méter magas a sátánista szekta által emelt szobor, amelyet nem sokkal éjfél előtt avattak fel Detroitban.

szobor lead
Reklám