A fukusimai atomkatasztrófa óta először tettek tegnap kísérletet japán szakemberek arra, hogy robotszerkezettel hozzáférjenek az egyik megrongálódott atomreaktor aljában felgyülemlett megolvadt fűtőanyaghoz.
Első kísérlet a fukusimai atomkatasztrófa óta
A fukusimai atomkatasztrófa óta először tettek tegnap kísérletet japán szakemberek arra, hogy robotszerkezettel hozzáférjenek az egyik megrongálódott atomreaktor aljában felgyülemlett megolvadt fűtőanyaghoz.
