Árokba borult tegnap egy magyar diákokat szállító iskolabusz Erdélyben, Hargita megyében. A Főtér című helyi magyar portál azt írja, a dévai Téglás Gábor Gimnázium diákjai utaztak a járművön.
Árokba borult tegnap egy magyar diákokat szállító iskolabusz Erdélyben, Hargita megyében. A Főtér című helyi magyar portál azt írja, a dévai Téglás Gábor Gimnázium diákjai utaztak a járművön.
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája