Rendőrautó ütközött kamionnal az M0-áson

Senki sem sérült meg - Torlódásra kell számítani

Krónika
  • 2017.10.25. - 11:00

 Egy rendőrautó kamionnal ütközött szerda délelőtt az M0-s autóúton Diósd közelében; senki sem sérült meg - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A baleset az M0-s autóútnak az M5-ös autópálya irányából az M7-es autópálya felé vezető szakaszán, a 10-es kilométerszelvénynél történt.

A megrongálódott járművek a külső forgalmi sávban állnak. A helyszíni szemle, illetve a műszaki mentés befejezéséig torlódásra kell számítani a szakaszon - közölte a rendőrség.

Reklám