Rendhagyó tanóra

Beszélgetés az ENSZ által meghirdetett globális célokról és a felelősségről

Krónika
  • 2015.10.03. - 01:22

Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár a Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium egyik osztályának tartott tegnap tanórát, amelyen az egészséges életmódról beszélgetett a gyerekekkel.

tanóra 20151003
Reklám