Péntektől hétfőig útszűkület lesz a Szentendrei út kivezető szakaszán

A Záhony utcánál csak a jobb szélső sávon lehet majd közlekedni

Krónika
  • 2017.03.03. - 15:33

Péntek este héttől hétfő kora délutánig csak a jobb szélső sávon lehet majd csak közlekedni a Záhony utcánál, a városból kifelé vezető oldalon.  

A Záhony utca előtt a Vízművek munkatársai egy főnyomócső javítását végzik, a munkálatok idejére az érintett szakaszon a belső három sávot lezárják. Az 1200 mm-es cső meghatározó jelentőségű Budapest vízellátásában. A Fővárosi Vízművek munkatársai köszönik a munkálatok által érintett közlekedők türelmét és megértését. A munkálatok következtében jelentős torlódásra lehet számítani.

Reklám