Öngyilkos lett a világ egyik legjobb szakácsa

Benoit Violier a három Michelin csillagos svájci Restaurant de l'Hotel de Ville vezetője volt

Krónika
  • 2016.02.01. - 08:29

Vélhetően öngyilkos lett a világ egyik legjobbnak tartott mesterszakácsa, a francia-svájci Benoit Violier, a Lausanne-i Le Restaurant de l'Hotel de Ville vezetője - jelentette be vasárnap a svájci rendőrség.

 

BENOIT
Ugyanennek az étteremnek volt korábban a tulajdonosa Philippe Rochat, a három Michelin csillagot szerzett svájci séf, aki a múlt év júliusában, 61 éves korában szintén életét vesztette, miután kerékpározás közben rosszul lett.
Reklám