Az országban elsőként adtak át úgynevezett okostantermet szociális központban, Miskolcon. Az elektronikus táblával, tabletekkel, digitális tollakkal felszerelt tanterem az Ökumenikus Segélyszervezet és a Samsung Electronics Magyar Zrt. közös munkájával valósult meg.

Lévai Anikó, a segélyszervezet jószolgálati nagykövete, Orbán Viktor miniszterelnök felesége az átadáson elmondta, hogy a miskolci intézmény mára nemcsak az avasi lakótelep egyik fontos közösségi terévé nőtte ki magát, hanem országos jelentőségű szakmai műhellyé is vált.



