Nyolc emberrel végzett a texasi sorozatgyilkos

Krónika
  • 2015.08.11. - 04:34

Hat gyermekkel és szüleikkel végzett vasárnap az Egyesült Államokban, a Texas állambeli Houstonban egy 48 éves férfi: David Conley agyonlőtte áldozatait a család házában.

Az ámokfutó tettének indítéka tegnap még nem volt ismert, a nyomozás eddigi adatai szerint szerelemféltés állhatott a háttérben, mivel a gyilkosnak korábban vélhetőleg viszonya volt az asszonnyal.

A családfő ötven-, felesége negyven-, gyermekeik tizenhárom, tizenegy, tíz-, kilenc-, hét- és hatéves korukban vesztették életüket.

Conley rémtettét a környékbeliek jelentették, az elkövető pedig a kiérkező rendőrökre is tüzet nyitott, majd egy órán át tartó patthelyzet után megadta magát a kommandósoknak. Az ellene kezdett eljárásban a bíró kizárta, hogy a tettes óvadék ellenében szabadlábra kerülhessen. David Conley korábban már többször is összeütközésbe került a törvénnyel, és jogerősen el is ítélték, miután több egykori barátnőjét, valamint egyikük gyermekét súlyosan bántalmazta, életveszélyesen megfenyegette.

Reklám