A tartós hőség miatt döntött úgy a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM), hogy a hétvégére felfüggeszti a korlátozást. Az Elmű-Émász bejelentetta: a rendkívüli melegben sem áll le a karbantartási munkákkal, de rövidebb ideig kapcsolják ki az áramot.



