Az utastérben matatott és ezért nem vette észre a leállósávban intézkedő rendőrt – ezt mondta gyanúsítotti kihallgatásán az a román kamionsofőr, aki hétfőn sodort el több embert, és gázolt halálra egy huszonnégy éves rendőrnőt az M5-ösön Gyálnál.
A Készenléti Rendőrség munkatársai tegnap gyertyagyújtással emlékeztek társukra, aki másfél éve lépett szolgálatba. Az ügyben halálos közúti baleset okozása miatt indult eljárás, amelyet az ügyészség folytat le.



