A műszaki mentést és a rendőrségi helyszínelést követően immár zavartalan a forgalom az Erzsébet hídon - tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedd délelőtt az MTI-t.
Reggel három személyautó és egy mikrobusz ütközött össze az Erzsébet híd közepén; a mikrobusz az oldalára fordult.
Az összeroncsolódott járművek a híd középső négy sávját elfoglalták, ezért csak a két buszsávban, lépésben haladt a forgalom.
A mentők két embert vizsgáltak a helyszínen.



