Négy a baba

Egy fiú, három lány – Hazamehettek a Debrecenben született négyes ikrek

Krónika
  • 2016.12.20. - 02:16

Édesanyjukkal együtt egészségesen hagyták el a helyi szülészeti klinikát azok a debreceni négyes ikrek tegnap, akik november 24-én születtek tervezett császármetszéssel.

ikrek 20161220
(Fotó: MTI - Czeglédi Zsolt)

Az ezerhatszáz és ezernyolcszáz gramm közötti súllyal született babák világra jöttük óta egy-egy kilogrammal gyarapodtak.

Reklám