Milánó is fegyelmez

Turizmus

Krónika
  • 2017.07.21. - 00:28

Szigorú korlátozásokat léptettek életbe Milánóban a turistahordák megregulázására. Senki nem vihet be a város központjának közterületeire semmilyen üveghordozóban – pohárban, palackban – italt, de a szelfibotok használata is pénzbírságot von maga után.

A tiltások augusztus közepéig maradnak érvényben, de a városvezetés bármikor meghosszabbíthatja azokat. A belváros egy részére ételeskocsik sem hajthatnak be, illetve tűzijátékok fellövése is tilos. Korábban Firenzében megtiltották, hogy az emberek a templomok lépcsőjén egyenek, Róma pedig szigorúan korlátozta az utcai szeszfogyasztást.
Reklám