Elszállították a Közlekedési Múzeum oldalában lévő, 424-es típusú gőzmozdonyt a Vasúttörténeti Parkba, mivel a múzeum épületét a Liget Budapest Projekt keretében újjáépítik, és a munkák idejére az ott lévő tárgyakat más múzeumokba helyezik át.

Az 1924-ben gyártott, csaknem húsz éve a Közlekedési Múzeumnál álló gőzmozdony elköltöztetéséhez
a trolivezetékeket is le kellett szerelni, majd egy hatalmas trélerrel vitték át az új helyére.



