A Déli pályaudvaron korábban érvényben levő korlátozások megszűntek ugyan, de a menetrend szerinti közlekedés csak fokozatosan, a késő esti órákra áll helyre - közölte a Mávinform szerda este az MTI-vel.
A közlés szerint minden vágány újra használható, a távolsági és elővárosi járatok 19 órától ismét a teljes útvonalukon közlekednek. A Déli pályaudvaron kedden tolatás közben kisiklott egy motorvonat és megdöntötte a felsővezeték-tartó oszlopot, ezért szünetelt a vonatközlekedés.


