Megölte férjét egy nő Biharkeresztesen

A házaspár veszekedett a gyilkosság előtt

Krónika
  • 2017.12.24. - 16:25

Megölte férjét egy nő vasárnap Biharkeresztesen.

A rendőrség honlapjának tájékoztatása szerint a nő veszekedés közben egy késsel megszúrta férjét, aki azonnal meghalt.

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság emberöltés gyanújával folytat nyomozást egy biharkeresztesi nő ellen, akit őrizetbe vettek és kihallgatása folyamatban van. 

Reklám