Megölte élettársát egy nő Kiskunfélegyházán

A nőt a kiérkező rendőrök fogták el

Krónika
  • 2018.04.08. - 07:59

Emberölést követtek el Kiskunfélegyházán szombat este, a gyanúsítottat a helyszínen elfogták - közölte a rendőrség a police.hu honlapon.

A rendelkezésre álló adatok alapján egy 58 éves asszony otthonukban megölte 56 éves élettársát. A nőt a kiérkező rendőrök fogták el, majd előállították a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra.

Az ügyben emberölés bűntette elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - derül ki a közlésbő

Reklám