Megölte élettársát egy nő Balassagyarmaton

A 38 éves nő csütörtökön szúrta le 63 éves élettársát, aki a helyszínen meghalt

Krónika
  • 2018.12.07. - 13:26

Megölte élettársát egy nő Balassagyarmaton, a rendőrök őrizetbe vették - tájékoztatta a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t pénteken.

Dankóné Nagy Éva tudatta: a 38 éves nő csütörtökön szúrta le 63 éves élettársát, aki a helyszínen meghalt.

A nőt a rendőrök halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, majd őrizetbe vették. A nő beismerő vallomást tett. 

Reklám