Megkezdődött tegnap annak a nőnek és társainak a büntetőpere a Fővárosi Törvényszéken, aki a vád szerint húsz esztendeje bérgyilkost fogadott fel azért, hogy a végrehajtó ölje meg az élettársát.
A néhai nagytarcsai vállalkozót, S. Lászlót a lakásában ütötték le, majd az egyik terhelt megfojtotta, a holttestet bebetonozták. A tetteseket néhány év után elfogták, a bérgyilkos életfogytiglant kapott. A volt élettárs szerepére egy nemrég újraindított nyomozás derített fényt, P. Gabriella tagadja szerepét.



