Széles Diána, Debrecen alpolgármestere megnyitóbeszédében leszögezte: régóta hiányzott már egy ilyen létesítmény a városnak.
Kígyózó sorok az első napon+VIDEÓ
Széles Diána, Debrecen alpolgármestere megnyitóbeszédében leszögezte: régóta hiányzott már egy ilyen létesítmény a városnak.
