Megnyílt a karácsonyi vásár a Szent István-bazilikánál

Az első gyertyát a Szent Jobb őre gyújtotta meg

Krónika
  • 2016.11.27. - 20:27

Idén hatodik alkalommal tartanak karácsonyi vásárt a Szent István-bazilikánál, ahol advent első vasárnapján Snell György püspök, a Szent Jobb őre gyújtotta meg ünnepélyesen az első gyertyát.

advent-bazilika3
bazilika-gyertyagyújtás
Lesznek kézműves-foglalkozások, flashmobok, táncház, kulturális műsorok, koncertek, de meglepetésprogramokkal is várják a látogatókat a Szent István-bazilikánál.
Reklám