A szerdai nappal kezdetét vette a fővárosban a lomtalanítás, február 21-ig a XIX. kerület lakói szabadulhatnak meg felesleges használati tárgyaiktól, ezt követi még e hónap során az V., az I., és a VIII. kerület.
Értesítőlevelet küldenek
A szerdai nappal kezdetét vette a fővárosban a lomtalanítás, február 21-ig a XIX. kerület lakói szabadulhatnak meg felesleges használati tárgyaiktól, ezt követi még e hónap során az V., az I., és a VIII. kerület.

Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye