A szerdai nappal kezdetét vette a fővárosban a lomtalanítás, február 21-ig a XIX. kerület lakói szabadulhatnak meg felesleges használati tárgyaiktól, ezt követi még e hónap során az V., az I., és a VIII. kerület.
Értesítőlevelet küldenek
A szerdai nappal kezdetét vette a fővárosban a lomtalanítás, február 21-ig a XIX. kerület lakói szabadulhatnak meg felesleges használati tárgyaiktól, ezt követi még e hónap során az V., az I., és a VIII. kerület.
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében