Megjött egy dino 

Harminc dinoszaurusz-szobor lesz látható a Veszprémi állatkert kiállításán

Krónika
  • 2016.04.12. - 00:42

Triceratopsszobrot készülnek leemelni egy teherautóról a munkások a veszprémi állatkertben.

Triceratopssz
(Fotó: MTI/Nagy Lajos)

A hazai állatkertek történetében először harminc dinoszaurusz életnagyságú mása lesz itt látható a nyár elején nyíló kéthektáros őslényparkban, ahol a látogatók egy 250 millió évre visszatekintő földtörténeti kiállítást is megtekinthetnek. A létesítmény bepillantást enged majd a több százmillió évvel ezelőtti élővilág sokszínűségébe. A látogatók többek között olyan életnagyságú dinoszauruszokkal találkozhatnak itt mint a T. rex, a Spinosaurus, a Triceratops és a Velociraptor.  

Reklám