Meghalt a kislány, akit apja büntetésből kiküldött az udvarra

A hároméves gyerek "bűne" az volt, hogy nem itta meg a tejét lefekvés előtt

Krónika
  • 2017.10.24. - 09:17

A texasi Richardsonban élő hároméves kislány azért került büntetésbe hajnali háromkor, mert nem itta meg a tejét lefekvés előtt. A gyereknek nem sokkal később, október 7-én nyoma veszett.

A nyomozás során letartóztatták a kicsi 37 éves apját, mert ő küldte ki egyedül az udvarra a kislányt. A férfi negyed órával később már csak gyereke hűlt helyét találta.

A nyomozók két héttel később találták meg a kislány holttestét, kevesebb mint másfél kilométerre onnan, ahová büntetésből állították - írja a Mirror. Halála okát még vizsgálják.

Reklám