Megdorgálták a késésért, felgyújtotta az iskolát

Az állami iskola porig égett, senki nem sérült meg

Krónika
  • 2017.10.24. - 10:33

Felgyújtotta iskoláját egy brazil tanuló, mert dorgálást kapott a késésért.

Az állami iskola porig égett, de mivel az épület üres volt a szombat esti gyújtogatás idején, senkinek nem esett baja - jelentette a G1 brazil hírportál.

A tudósítás szerint a 13 éves diáknak segítője is volt egy 19 éves felnőtt személyében. 

A gyújtogatás miatt mintegy 100 diák maradt iskola nélkül Feijo kisvárosban, Acre államban.

Reklám