Vasárnap megdőlt a fővárosi melegrekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap kora este az MTI megkeresésére.

A következő napokban is folytatódik a ködös, napos időjárás, helyenként 20 Celsius-fok körüli maximumok is lehetnek. Emellett viszont többször megerősödik a szél és többfelé kisebb eső is lehet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből. Kedden-szerdán akár húsz fok közeli hőmérséklet is várható.



