Marton László lemondott a Vígszínházban

A teátrum elfogadta a lemondást

Krónika
  • 2017.10.21. - 08:20

Marton László, a Vígszínház főrendezője levélben mondott le állásáról ügyének tisztázásáig. 

"Tisztelt Igazgató Asszony, kedves Enikő!

Kijelentem, hogy a személyemmel kapcsolatos állítások valótlanok.

Mai nappal főrendezői állásomról lemondok a személyemet érintő ügy tisztázásáig. Kérem lemondásom tudomásul vételét.

Tájékoztatlak, hogy a tegnapi napon hasonló indokkal kértem a Színművészeti Egyetemen tanári működésem szüneteltetését.

Tisztelettel,
Marton László"

A Vígszínház a lemondást elfogadta.

Reklám