Az extrém hideg idő miatt szombaton maradt a fél országban a figyelmeztetés. Vasárnapra pedig egy megyére már a legmagasabb fokozatú, piros figyelmeztetést is kiadták.

Piros riasztás van érvényben Nógrád megyében, akár -27 fok is lehet
Az extrém hideg idő miatt szombaton maradt a fél országban a figyelmeztetés. Vasárnapra pedig egy megyére már a legmagasabb fokozatú, piros figyelmeztetést is kiadták.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében