Marad az extrém hideg miatt kiadott figyelmeztetés

Piros riasztás van érvényben Nógrád megyében, akár -27 fok is lehet

Krónika
  • 2017.01.07. - 09:15

Az extrém hideg idő miatt szombaton maradt a fél országban a figyelmeztetés. Vasárnapra pedig egy megyére már a legmagasabb fokozatú, piros figyelmeztetést is kiadták. 

jég576

Reklám