Lövöldözés volt Tennessee egyik templomában

Egy ember meghalt, legalább hatan megsérültek

Krónika
  • 2017.09.24. - 20:25

Lövöldözés volt az Egyesült Államok déli szövetségi állama, Tennessee egyik templomában, egy ember meghalt,és legalább hatan megsebesültek. 

A CBS televízió jelentése szerint a lövöldözés a Nashville közelében lévő Antioch templomában történt, a vasárnap délelőtti istentiszteleten. Az elkövető is a sebesültek között van. 

A Nashville-i tűzoltóság közleményt adott ki, amelyben tudatta: a sebesültek többsége idős felnőtt, valamennyiüket kórházban ápolják. 

A városi rendőrség több lövésről tud, és bár az elkövető is a sebesültek között van, a rendőrök átvizsgálják a templomot és a környéket. A halálos áldozat és az elkövető kilétét egyelőre nem hozták nyilvánosságra.

Reklám