Leesett egy fiatal nő a budai rakpartról hétfőn hajnalban Budapesten, az I. kerületi Szilágyi Dezső tér magasságában.
A nő kimentéséhez a főváros hivatásos tűzoltóit riasztották, akik létrán ereszkedtek le a sérülthöz, majd egy speciális hordágyra fektették és felemelték a felszínre, ahol már a mentők várták - közölte hivatalos Facebook-oldalán az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A mentésről egy videót is közzétettek:



