Leomlott egy bajor híd

Lergalább ketten meghaltak, többeket maguk alá temettek a romok

Krónika
  • 2016.06.15. - 18:34

Összeomlott egy autópálya felett épülő híd, állványzattal együtt szerdán Bajorország északi részén, Würzburg közelében. Az első jelentések szerint több építőmunkás életét veszette, és többen megsérültek. 

würzburg576
 Hermann hangsúlyozta, hogy a hatóságok mindent elkövetnek a katasztrófa okainak feltárására.
Reklám