Leesett egy ember a Budai várból

A tűzoltók létrával hozták le az elhunytat a várlejtőn

Krónika
  • 2017.09.29. - 14:48

Meghalt egy férfi, miután lezuhant a budai Várból a Sikló utcai várfalnál pénteken kora délután - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.

Kolozsi Péter azt mondta: a férfi ismeretlen körülmények között zuhant le a budavári sikló bal oldalához, és nem élte túl az esést. A fővárosi tűzoltók létrával hozták le az elhunytat a várlejtőn.

Reklám