Látogatási tilalmat rendeltek el a zalaegerszegi kórházban

Az influenzás megbetegedéseket szeretnék elkerülni

Krónika
  • 2017.01.20. - 12:25

Az influenzajárvány miatt kedd óta érvényes részleges korlátozás után péntektől teljes látogatási tilalom lépett életbe Zalaegerszegen, a Zala Megyei Szent Rafael Kórházban.

A kórház közlése szerint prevenciós jelleggel, saját hatáskörben, a halmozott influenzaszerű megbetegedések miatt péntektől a zalaegerszegi Zrínyi úti belső, valamint a pózvai külső telephelyen, valamennyi fekvőbetegosztályra kiterjed a látogatási tilalom.

A zalai megyeszékhely kórházában a halmozottan előforduló influenzaszerű megbetegedések miatt keddtől a II-es belgyógyászati osztályon, a kardiológiai rehabilitációs osztályon, valamint a csecsemő-, gyermek- és koraszülött osztályon már részleges látogatási tilalom volt érvényben.

Reklám