Az Operettszínház Igazgatósága kedden indított belső vizsgálatot, miután Maros Ákos táncos, színész arccal és névvel vállalva tárta a nyilvánosság elé hogyan bántalmazta egykori színházi rendezője. Kerényi Miklós Gábor reakcióját szó szerint idézzük:
"Ez egy szimpatikus fiatal táncos volt, természetesen homályosan emlékszem az eseményekre, mert 23 év nagy idő. Nagyon furcsa, hogy ő 23 év után jelentkezik egy ilyen történettel. Amit elmond, annak van alapja, de az én emlékezetem szerint nem pontosan így történt, és nem pontosan ez történt. De ez tulajdonképpen mindegy, mert ez csak egy vita lenne. A tény, amit ő alapvetően elismer, az arról szól, hogy ez egy közös megegyezés alapján történő valami volt két felnőtt ember között. Tulajdonképpen neki ezt bármikor joga lett volna abbahagyni, amit abba is hagyott, az ő saját elmondása szerint".
A Budapesti Operettszínház Kerényi Miklós Gábor művészeti vezetőt kedden azonnali hatállyal felmentette a munkavégzés alól, és belső vizsgálatot indított.
Maros Ákos a Facebook-on kommentálta Kerényi posztját:



